Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2022-23

16/09/2022 20:17360
Vaat
Ετικέτες:
be a maverick

 

Το πρόγραμμα της Α' και της Β' Ζώνης της Α2 ανδρών όπως προέκυψε από τη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ..

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) - 12η αγωνιστική (28/1/2023)

Αρμενική Πειραιώς-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Κερατέας
ΑΟ Ιωνικός-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΣΦΑΜ Φοίβος

2η αγωνιστική (5/11/2022) - 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΑΣ Κόροιβος-Αρμενική Πειραιώς
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Κερατέας-ΑΟ Ιωνικός
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΕΠ Ολυμπιάς

3η αγωνιστική (12/11/2022) - 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΣ Κερατέας
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πανιώνιος
Αρμενική Πειραιώς-ΣΦΑΜ Φοίβος

4η αγωνιστική (19/11/2022) - 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΑΟ Ιωνικός
Αρμενική Πειραιώς-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Κερατέας-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΓΣ Πανιώνιος

5η αγωνιστική (26/11/2022) - 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΓΣ Πετρούπολης-ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός-Αρμενική Πειραιώς
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Κερατέας
ΓΣ Πανιώνιος-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΕ Ηρακλείου-ΣΦΑΜ Φοίβος

6η αγωνιστική (3/12/2022) - 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Αρμενική Πειραιώς-ΓΣ Πετρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Ιωνικός
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Κερατέας-ΓΣ Πανιώνιος
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ

7η αγωνιστική (10/12/2022) - 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΣ Κόροιβος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-Αρμενική Πειραιώς
ΓΣ Πετρούπολης-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΣ Κερατέας
ΑΟ Ιωνικός-ΣΦΑΜ Φοίβος

8η αγωνιστική (17/12/2022) - 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΓΣ Πανιώνιος
Αρμενική Πειραιώς-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΟ Ιωνικός-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Γλυφάδας-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΓΣ Κερατέας

9η αγωνιστική (7/1/2023) - 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Πανιώνιος-Αρμενική Πειραιώς
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΕ Ηρακλείου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Κερατέας-ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΣ Πετρούπολης-ΣΦΑΜ Φοίβος

10η αγωνιστική (14/1/2023) - 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΑΣ Κόροιβος-ΓΣ Κερατέας
Αρμενική Πειραιώς-ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ
ΓΕ Ηρακλείου-ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Ιωνικός-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΣΠ Γλυφάδας

11η αγωνιστική (21/1/2023) - 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΑΣΠ Γλυφάδας-ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Κερατέας-Αρμενική Πειραιώς
ΣΦΠ Χανιά Βόλεϊ-ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πανιώνιος-ΑΟ Ιωνικός
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΣΦΑΜ Φοίβος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ

1η αγωνιστική (29/10/2022) - 12η αγωνιστική (28/1/2023)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣ Ελπίς
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΜΓΣ Εθνικός
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Καβάλα

2η αγωνιστική (5/11/2022) - 13η αγωνιστική (4/2/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος
ΕΑ Λαρίσης-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ερμογένης
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣ Ελπίς-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΟ Καβάλα-ΜΓΣ Εθνικός

3η αγωνιστική (12/11/2022) - 14η αγωνιστική (11/2/2023)

ΑΣ Μακεδοονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ερμογένης-ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣΑ Έβρος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΧΑΝΘ
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΟ Καβάλα

4η αγωνιστική (19/11/2022) - 15η αγωνιστική (18/2/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Μακεδοονικός
ΕΑ Λαρίσης-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣΑ Έβρος-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΧΑΝΘ-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΟ Καβάλα-ΑΣ Ελπίς

5η αγωνιστική (26/11/2022) - 16η αγωνιστική (25/2/2023)

ΑΠΣ Ήφαιστος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΕΑ Λαρίσης
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΟ Καβάλα

6η αγωνιστική (3/12/2022) - 17η αγωνιστική (4/3/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣ Ερμογένης
ΕΑ Λαρίσης-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Καβάλα-ΧΑΝΘ

7η αγωνιστική (10/12/2022) - 18η αγωνιστική (11/3/2023)

ΜΓΣ Εθνικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣ Ελπίς-ΕΑ Λαρίσης
ΧΑΝΘ-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ερμογένης-ΑΟ Καβάλα

8η αγωνιστική (17/12/2022) - 19η αγωνιστική (25/3/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣ Μακεδοονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΣ Ερμογένης-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΕΑ Λαρίσης-ΧΑΝΘ
ΑΟ Καβάλα-ΑΣΑ Έβρος

9η αγωνιστική (7/1/2023) - 20η αγωνιστική (1/4/2023)

ΧΑΝΘ-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣ Μακεδοονικός
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣΑ Έβρος-ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΑΟ Καβάλα

10η αγωνιστική (14/1/2023) - 21η αγωνιστική (8/4/2023)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣΑ Έβρος
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδοονικός-ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Ερμογένης-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΠΣ Ήφαιστος-ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΟ Καβάλα-ΕΑ Λαρίσης

11η αγωνιστική (21/1/2023) - 22η αγωνιστική (22/4/2023)

ΕΑ Λαρίσης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣΑ Έβρος-ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδοονικός
ΑΣ Ελπίς-ΑΣ Ερμογένης
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΠΣ Ήφαιστος
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΟ Καβάλα

VaatSquare

Σχετικά Άρθρα