Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου!

31/10/2017 15:56460Διαιτησία
Ετικέτες: Πρόγραμμα αγώνωνδιαιησία4/5 Νοεμβρίου
tatoo

Α1 Εθνική κατ. Ανδρών 


Σάββατο 4/11/2017 Ρέντη   15.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Εθνικός Αλεξ.        Κυριοπούλου-Γεωργουλέας Βασιλειάδης Στ. 
Σάββατο 4/11/2017 Βόχας   18.00 ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΟΦΠΦ Εθνικός          Κουτσούλας-Βουδούρης Βαρθαλίτης 
Σάββατο 4/11/2017 Ζηρίνειο 18.30 ΑΟΠ Κηφισιάς ΑΠΦΣ - Ηρακλής Χαλκ.   Γεροθόδωρος-Νικολόπουλος Ράπτης 
Σάββατο 4/11/2017 Μίκρας   17.00 Ηρακλής Πετ.2015 - ΑΟ Φοίνικας Σύρου Γεωργιάδης-Βασιλειάδης Βανδώρος 
Σάββατο 4/11/2017 Αιγινίου  18.00 ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - Παναθηναϊκός ΑΟ    Θεμελής-Δανιηλίδου Αντωνούλης 
Δευτέρα 6/11/2017 Κουκούλι  18.00 Παναχαϊκή Πετ.2013 - ΠΑΟΚ                  Μυλωνάκης-Χανδρινός Ιορδανίδης 

Volleyleague Γυναικών 
Σάββατο 4/11/2017 Θήρας 19.00 ΑΟ Θήρας - ΓΣΚ Ηρακλής                               Μενεσλής-Πικραμένος Τσιντομηνάς 
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Πυλαίας 17.00 ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας                              Αβραμίδης-Παπαδόπουλος Καραμπαλάσης 
Σάββατο 4/11/2017 Κυμίνων 18.00 ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΦ Πορφύρας                  Ισκάς-Μαυρίδης Μιχελινάκης 
Κυριακή 5/11/2017 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣΠ Κόρινθος            Ράντσιου-Μουλά Ειρ. Γεωργόπουλος 
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Νάξου 18.00 ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκοπούλου     Παπακοσμάς-Χαμπιλού Πέρρος 

Pre league Γυναικών
Σάββατο 4/11/2017 Χαλκιοπούλειο 18.00 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΕΚ Αθηνών    Κουτσής-Μαυράκης Τσάβου
Κυριακή 5/11/2017 Ζηρίνειο            18.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Απόλλων     Λιδωρικιώτη-Καπάνταης Ταλάρου 
Σάββατο 4/11/2017 Βριλησσίων      17.45 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Ηλυσιακός   Γεωργάκη-Πρέντζας Ακαρέπη 
Σάββατο 4/11/2017 Μοιρών            16.30 ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος     Καραπουλάκης-Κανακάκης Σπιθάκη 
Κυριακή 5/11/2017 Στ. Βενέτης       17.00 ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πετρούπολης      Λιάκου-Βελώνης Κορδετζάκη 
Σάββατο 4/11/2017 Γ. Γεννηματάς  19.00 ΑΣΠ Θέτις - ΧΑΝΘ                         Οικονόμου Μ.-Μεταξά Χάλκου 

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1 ος Υποόμιλος 
Κυριακή 5/11/2017 Στ. Καλαϊντζής 19.30 ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Κέρκης              Προκοπίου-Μαυρικίδου 
Σάββατο 4/11/2017 Ολυμπιάδος 18.00 ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΣΠ Απόλλων                 Πετούσης-Γκόλφης

Σάββατο 4/11/2017 Κάντζας 16.00 ΑΟ Παλλήνη - ΟΦΗ                                           Χρηστίδης-Οικονόμου Β.
Κυριακή 5/11/2017 Απόλλων 14.00 ΓΣ Απόλλων - ΣΦΠ Χανίων                              Μιχαήλογλου-Μούζουλας

Σάββατο 4/11/2017 Παραλίας 18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΓΣ Πανιώνιος                     Καραγιαννόπουλος-Χριστοδουλόπουλος 

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2 ος Υποόμιλος 

Σάββατο 4/11/2017 Κω 19.00 ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - Ροδίων Άθλησις                                Κατσούλης-Σταματίου

Σάββατο 4/11/2017 ΜΕΤΣ 17.00 ΑΕΚ Αθηνών - ΕΑ Πατρών                                              Τσίτσικας-Οικονομοπούλου

Σάββατο 4/11/2017 Μελισσίων 18.00 ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Αιγιαλέων                         
Σάββατο 4/11/2017 Α΄Αργυρούπολης 18.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου      Μάλφας-Κυργιαλάνη 

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Β΄ Όμιλος-1 ος Υποόμιλος 
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΓΣ Απόλλων - ΑΟ Σερρών                           Σταυριανίδης-Δημητρίου 
Σάββατο 4/11/2017 Ι. Λεμονίδης 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής                                Μπέλλος Εμ.-Κουκουμάκας 
Κυριακή 5/11/2017 Μίκρας 17.30 ΑΣ Άρης - ΑΟ Ορεστιάδας                                                Κάλλης-Δεληκωστίδης 
Σάββατο 4/11/2017 Ν.Σαμαράς 18.00 ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας - ΓΕ Αλεξανδρούπολης         Τζεπκινλής-Σταματόπουλος 

Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Β΄ Όμιλος-2 ος Υποόμιλος 
Σάββατο 4/11/2017 ΕΑΚ Νεάπολης 17.00 ΑΣ Μακεδονικός - ΑΠΣ Φθία                     Κυριακόπουλος-Λιοτόπουλος 
Κυριακή 5/11/2017 Μ.Τσικίνας 19.00 ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Αρχέλαος                                       Μπόμπορας-Μπέλλος Εμ.

Σάββατο 4/11/2017 Βότση 18.00 ΑΜΣ Νέστωρ - Αναγέννηση Άρτας                           Τσιούλα-Γιωγιού 

 Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος 
Σάββατο 4/11/2017 Βύρωνα 16.00 Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Κύδων                                Παγκοζίδης -Καπλανίδης

Σάββατο 4/11/2017 Α΄ Ηλιούπολης 17.30 ΑΣ Ηλιούπολης - ΑΓΣ Άρτεμις                   Μόσχος-Παπαδογιάννης 
Σάββατο 4/11/2017 Ρεθύμνου 14.30 ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Μεσσηνιακός                       Γιαννόπουλος-Πετακάκη 
Κυριακή 5/11/2017 Γ. Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρ. - ΑΟΝ Αμαζόνες    Κουγιάς-Κτενάς 

Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Β΄ Όμιλος-1 ος Υποόμιλος
Κυριακή 5/11/2017 Ι. Λεμονίδης 18.00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη                                                  Μπουγιούκας Κ.-Μπέλλος Ι.

Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Καλαμίτσας 18.30 ΑΟ Καβάλας - ΑΟ Ν. Βύσσας                            Παπαβασιλείου-Στεργιόπουλος 
Κυριακή 5/11/2017 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση      Στεργιόπουλος Χρ.-Γεωργιάδης 
Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Γιαννιτσών 16.00 ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος - ΓΑΣ Αρχέλαος                    Βένος-Χανός

Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Β΄ Όμιλος-2 ος Υποόμιλος 
Κυριακή 5/11/2017 ΕΑΚ Θεσ/νίκης 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ                         Δρανίτσας-Βασιλειάδης

Σάββατο 4/11/2017 Νεάπολης 17.00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα                                  Κολτσίδας-Παρασκευάς

Σάββατο 4/11/2017 ΔΑΚ Κατσιμίδου 20.00 ΑΣ Ασκληπιός - ΓΣ Νίκαιας                       Χλωρός-Χαρδαλϊδης


Σχετικά Άρθρα