Το Πρόγραμμα και διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-18/11)

14/11/2019 15:31276
Ετικέτες: ΔιαιτητέςΠρόγραμμα αγώνωνVolleyleague A1 ανδρώνVolleyleague γυναικώνPreleagueα2γυναικώνα2 ανδρών
tatoo

 

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 16-18 Νοεμβρίου.

Volley League Ανδρών - 3η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Παναθηναϊκός ΑΟ
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τζεπκινλής, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαγγέλογλου, Βασιλάκης, Γραμματεία: Χριστοδούλου.

PAOK Sports Arena 19.00: ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Αντωνούλης Β., Επόπτες: Μπέλλος Ι., Παπαδοπούλου Χρ., Γραμματεία: Καρακούλια.

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

Δ. Βικέλας 16.30: ΑΟ Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Βαρθαλίτης, Επόπτες: Συρίγος, Βρούσης, Γραμματεία: Κούτρα.

Μίκρας 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Θεμελής, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Σ.

Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

ΒΑΚ 19.00: ΟΦΗ - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Διαιτητές: Κουτσούλας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κανδηλιεράκης, Κόκκας, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Volleyleague γυναικών - 5η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Νάξου, 19.00: Πανναξιακός ΑΟΝ - ΑΣ Άρης
Διαιτητές: Μουλά Λ., Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Παπαχατζής, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Αγίου Θωμά 19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Θήρας
Διαιτητές: Βουδούρης, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταθοπούλου, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Ταλάρου.

Ιλισίων 19.00: Ηλυσιακός ΑΟ - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Σταυράτη, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Καλογιάννη.

Γ. Γεννηματάς 19.00: ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Μάλφας, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Ιωάννου, Σπίγγου, Γραμματεία: Αμερικάνου.

Π. Σαλπέας 20.00: ΑΟΦ Πορφύρας - ΑΟ Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Βασιλειάδης Στ., Επόπτες: Χατζηθωμά, Πετρόπουλος, Γραμματεία: Καλιμνίου.

Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

Μίκρας 18.30: ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Αίας
Διαιτητές: Ισκάς, Δρανίτσας, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Βασδέκης, Σπανός, Γραμματεία: Σιδηρά.

 

Pre League - 6η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

ΕΑΚ Βότση 16.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΖΑΟΝ
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπουκουβάλα, Γραμματεία: Κουμπλή, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Βριλησσίων 17.45: ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟΝ Αμαζόνες
Διαιτητές: Σταρίδας, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Πολίτης.

Χαλκιοπούλειο 18.00: ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Κολτσίδας, Κουτσής, Γραμματεία: Τσάβου, Παρατηρητής: Παναγής.

Σχ. Ν. Φιλαδέλφειας 18.45: ΑΕΚ - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Πικραμένος, Παγκοζίδης, Γραμματεία: Δένδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κυμίνων 19.00: ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Αβραμίδης, Γιωγιού Αλκ., Γραμματεία: Γούβαλη, Παρατηρητής: Κάλλης Εμμ..

Κορυδαλλού 19.00: ΑΓΣ Άρτεμις - ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Διαμάντης, Γραμματεία: Μαλκοπούλου, Παρατηρητής: Πέρρος.

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Παραλίας 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΕ Αρμενίων, Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κανελλίδης.
Κροίσος Πέρσης 19.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Κατσούλης Β.
Αιγίου 19.00: ΑΟ Αιγιαλέων - ΔΑΣ Δραπετσώνας, Διαιτητές: Κτενάς, Κουγιάς.
Στ. Καλαϊτζής 19.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΣ Κέρκης, Διαιτητές: Πρέντζας, Νικάκης.
-: ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Προκοπίου, Τριανταφυλλόπουλος.

Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου.

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

ΕΑΚ Νεάπολης 17.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Μπέλλος Εμμ..
Νίκος Σαμαράς 18.00: ΑΣ Άθλος - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης.
Δ. Βικέλας Βέριας 18.00: ΑΠΣ Φίλιππος - Πήγασος Πολίχνης, Διαιτητές: Πορτοκαλίδης, Χανός.
ΔΑΚ Ξάνθης 18.00: ΑΣ Ερμογένης - ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης.
Μίκρας 18.00: ΑΣ Άρης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Δημητρίου, Παπαδόπουλος Αρ..
Τ9 Κατερίνης 18.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Δαλκιράνης.

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

ΑΚ Νότου 16.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΓΕ Ηρακλείου, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Βλάχος.
ΔΑΠΚ Ηρακλείου 16.00: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κόκκας.
Παραλίας 16.00: Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης.
Μοιρών 16.00: ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κληματσίδα.
Βύρωνα 18.00: Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Μεσσηνιακός, Διαιτητές: Παπαχατζής, Παπαδογιάννης.

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

Ζηρίνειο 17.00: ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Βαρατάσης.

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

ΠΕΑΚ Ιωαννίων 17.00: ΑΣ Γιάννενα - ΓΣΓ Νίκη, Διαιτητές: Τσουργκούζ, Σιαδήμος.
ΜΕΝΤ 17.45: ΜΕΝΤ - ΑΣ Ασκληπιός, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, ΚΕχαγιά.
ΕΑΚ Νεάπολης 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Καβάλας, Διαιτητές: Κατσιούλης, Αθανασόπουλος.
ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΕΟ Σταυρούπολης, Διαιτητές: Ανθυμίδης, Μαλακίδης.

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης, Διαιτητές: Σταματόπουλος, Δήμου.
Ι. Λεμονίδης 18.30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Μαυρίδης.


Σχετικά Άρθρα