Μεγάλες μάχες σε Ν.Σμύρνη και Πάτρα (πρόγραμμα ομίλων)

10/02/2017 23:00241Α2 Ανδρών 2016/2017
Ετικέτες: ΠανιώνιοςΡοδίων Αθλησιςα2 ανδρών
tatoo

Πολλά και ενδιαφέροντα είναι τα παιχνίδια στους τέσσερις υποομίλους της  Α2 ανδρών. Τα παιχνίδια που ξεχωρίζουν είναι η αυριανή αναμέτρηση του Πανιωνίου με την Ροδίων Άθλησις στη Ν. Σμύρνη στις 12 αλλά και η μονομαχία της Πάτρας ανάμεσα στην πρωτοπόρο Ολυμπιαδα Πατρών και τη συμπολίτισσα της ΕΑΠ.

Το πρόγραμμα των ομίλων:

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 1ος υποόμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Μίλωνα 16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΟΦΗ, Διαιτητές: Μάλφας, Παπαστάμος

Κάντζας 20.00: ΑΟ Παλλήνη - ΑΟ Μαρκοπούλου, Διαιτητές: Καπάνταης, Στάιος

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Παραλίας 14.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΟΠΕ Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γκόλφης, Τσουμελέας

Χανίων 16.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Διαιτητές: Αγγελίδης, Γιαννόπουλος

Ρεπό η ΑΕΚ

Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Ν. Σμύρνης 12.00: ΓΣ Πανιώνιος - Ροδίων Άθλησις, Διαιτητές: Πρέντζας, Βλάχος

Απόλλων 13.30: ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω, Διαιτητές: Μόσχος, Ράντσιου

Ιωνικού 19.30: ΑΣ Ιωνικός - Εθνικός ΟΦΠΦ, Διαιτητές: Τσιμπινός, Ράντσιου

Κυριακή 12 Φεβρουαρίου

Α. Παπαμιχαήλ 14.00: ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Τσίτσικας, Αντωνόπουλος

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

Μίκρας 14.00: Άρης - ΑΣΠ Απόλλων, Διαιτητές: Αβραμίδης, Δεληκωστίδης

Κοζάνης 18.00: Πήγασος Κοζάνης - ΣΠΑ Καρδίτσας, Διαιτητές: Κολτσίδας, Παρασκευάς

Ολυμπιάδος 19.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΕΑ Πατρών, Διαιτητές: Πετούσης, Σπυρόπουλος

Ι. Λεμονίδης 21.00: ΑΣ Ελπίς - Νίκη Αιγινίου, Διαιτητές: Μπέλλος, Δημητρίου

Ρεπό ο Άθλος Ορεστιάδας

Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος
10η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΕ Κομοτηνής, Διαιτητές: Μπουγιούκας, Κάλλης

Βότσης 18.00: ΑΜΣ Νέστωρ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Κυριακόπουλος

ΕΑΚ Νεάπολης 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΑΟ Σερρών, Διαιτητές: Μπόμπορας, Σιμίδης

ΔΑΚ Ευόσμου 20.00: Αίας Ευόσμου - ΧΑΝΘ, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Μαυρίδης

Ρεπό ο ΟΠΑΘ Περσέας

 


Σχετικά Άρθρα